פרקטים

פרקטים תחושה נעימה וחמימה במיוחד בכל השנה...

היום, עידן הפרקטים תפס תאוצה , בכל בית או משרד ניתן למצוא פרקטים שונים בצבעים מגוונים המעניקים מראה חדשני,נוצץ וחמים במיוחד באזור המשרד,חדר או בכל מקום אחר.

כשמדובר בפרקטים חשוב שלא להתפשר על פרקטים פשוטים ולא מוכרים, הרי הפרקטים הללו עומדים בעומסים רבים מדי יום ויומו,שינויים באקלים ובלחות,תזוזות המבנה ועוד…
אצלנו במרכז הגבס ניתן למצוא מגוון מיוחד של פרקטים תלת שכבתיים איכותיים ביותר, בעיצובים מרהיבים ובפורמטים שונים.
באולם התצוגה ניתן לראות ולהרגיש את כל סוגי הפרקטים השונים בגוונים ייחודים המתאימים לכל מקום בבית ובנוסף תזכו בהסבר מפורט לגבי הפרקט, שימושיו השונים וכיצד ניתן להתאים את הצבע לאזור המבוקש.

רצפת פרקט הוא פסיפס של עץ המשמש לקישוט חדר, תוך שימוש בכינוי מושלם של דגמים גאומטריים. ישנם שני סוגים של רצפות פרקט: יש פרקט במשטח מוצק או לוחות פרקט (מה שרובנו משתמשים היום).
פרקט מוצק מורכב מקוביות עץ שהודבקו בדפוסים גאומטריים וישנם לוחות פרקט המגיעים כרצועות ארוכות ורחבות מעט , הלוחות פרקט מתאימות בעיקר לשימוש ביתי ומשרדי.
אופן הרכבת רצפת פרקט המגיעה בלוחות הנה כל במיוחד כל מה שיש לעשות זה לנעול את הלוחות יחדיו באמצעות לשון מפרקית שנמצאת בדופן הלוח.

החלטתם לשפץ מעט את הבית? או שאולי לשנות את האווירה מעט , רצפת פרקט תהפוך את החדר למקום היא חם בבית באחריות וכמובן במחיר חסר תקדים.
לפרטים נוספים בנוגע לרכישת רצפת פרקט או אופן התקנתה צרו עמנו קשר בכל עת בטלפון : 03-6348888 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
כמו כן ניתן לראות את כל סוגי הפרקטים באולם התצוגה המרשים ביופיו הממוקם ברחוב היוצרים 10 , אור יהודה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.