תקרות מגשים פח

לא בכל מקום ניתן או כדאי להתקין תקרה כבדה, תקרה מסיבית או תקרת יציקה. גם תקרה או גג רעפים אינם תמיד רעיון מוצלח או אפשרי. בהרבה מאוד בתי עסק וגם בחנויות, בקניונים ואף במשרדים, מותקנות כבר כיום תקרות מגשים פח איכותית העשויה פח. 

תקרות מגשים פח עם כל היתרונות

בין יתרונותיה של התקרה הזאת ניתן לציין את מחירה הנוח ואת מהירות ההתקנה. תקרות מגשים פח הרבה יותר נוח, פשוט ויעיל להתקין ביחס לתקרות מסיביות ובוודאי שזה עדיף על יציקות. חשוב לציין כי תקרה מסוג זה נחשבת למבודדת, כך שזה סוג של תקרה אקוסטית במלוא מובן המילה.

תקרות מגשים פח מבוססות על פח איכותי, אשר מכופף בזוויות הרצויות ליצירת מוצר דמוי מגש. זהו מוצר קל משקל אך גם חזק ועמיד מאוד. ניתן להזמין תקרות מגשים פח המבוססות על גודלי מגשים מגוונים, כך שניתן להשיג התאמה מושלמת לכל מקום ולכל מטרה. את המגשים ניתן להשיג בתצורה רבועה או מלבנית ואפשר גם להזמין תוספת של חירור. 

 

בתור תקרה אקוסטית או בשילוב עם לוחות גבס, ניתן לבחור מגוון פתרונות פח, בעובי הרצוי להשגת עמידות מושלמת. ניתן להזמין תקרת מגשים במידות רצויות, למשל באורך של 3 מטרים לערך או באורך של 4 מטרים. גם גובה המגש ניתן לבחירה, כאשר מקובלים גבהים כדוגמת 40 סנטימטרים ואפילו כפול מזה. רוחב מגש ממוצע יכול להיות 20, 30 או 40 סנטימטרים, כאשר ניתן להזמין גם מידות פחות סטנדרטיות במידת הצורך.  

 

תקרות מגשים פח ניתן לשלב עם כל סוגי לוחות הגבס, כך שניתן לקבל פתרונות גם למשרדים או למחסנים וגם לחדרים רטובים. מבחינת איכות, עיצוב, נראות ומחיר – זהו פתרון מוצלח מאוד, נוח, זמין ומשתלם. 

ישנם עוד מספר תקרות אקוסטיות המתאימות לשימושים שונים, שלחו לנו הודעה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר מפורט על

כל סוגי התקרות האקוסטיות.

 

תקרה אקוסטית מגשים

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל פרטים?

מלאו את הפרטים בטופס ואחר מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

כתובת: משה אביב 14, אור יהודה

טל : 03-6348888