תקרות אקוסטיות ויתרונותם

האדם מודרני חי בעולם רחב של צלילים ומנגינות. כיום, ניתן לשלוט ברמת הצליל הקיימת בחדר. לא תאמינו כמה זה אמיתי.

מתברר, שנושא זה כל כך פשוט. כל מה שצריך לעשות זה להשתמש בחומרים הסופגים רעשים באזור התקרות. השימוש בתקרה אקוסטית מאפשר שליטה בעוצמת הקול הנגרמת מחוץ לבית באזור התקרה.

סובלים מבעיות רעש מהשכנים למעלה? ניתן לפתור בעיה זו. כיום בשוק קיימים יצרנים רבים של תקרות אקוסטיות באיכויות שונות המאפשרות ספיגת רעשים מחוץ למבנה. רוב התקרות האקוסטיות עשויות מסיבים מינרליים איכותיים במיוחד או מתקרות אקוסטיות מחוררות עשויות פח שמפחיתות את אפקט ההד וכך מונעת רעשים מחוץ למבנה.

יתר על כן, לתקרות האקוסטיות ישנם יתרונות נוספים חוץ מקליטת קול. ישנם תקרות אקוסטיות העמידים בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ואש. התקרות האקוסטיות העשויות זכוכית וסיבים מינרלים, המאפשרים בידוד של טמפרטורה. אז מצאתם פתרון מושלם גם לקול ולרעשים שנגרמים בחוץ וגם לבידוד הטמפרטורה.

איך לטפל בתקרות אקוסטיות? במוקדם או במאוחר אזור התקרה יהיה מלוכלך, במיוחד אם התקרה ממוקמת במטבח או בחנות. ישנן שתי דרכים כדי לנקות את לוחות התקרה – היבשים ורטובים. אם תהליך הניקוי הינו תהליך יבש, עדיף להשתמש בשואב אבק או השיטה הרטובה באמצעות ספוג רך ולח.

התקרות האקוסטיות הנם דבר הכרחי לכיתות לימוד, אולמי הרצאה וחדרי ישיבות. הם אידאליים לבית מגורים בבתי חולים, חדרי משחקים, חדרי כושר. כל מקום שאנו מעוניינים בצליל אקוסטי איכותי למקומות ציבוריים גדולים אחרים …

אחד היתרונות החשובים ביותר בבחירת תקרות אקוסטיות זה מחיר. עם מעט חסרונות והרבה יתרונות: בטיחות אש, ניקיון סביבתי, התנגדות רטיבות, עמידות במים, אקוסטיות גבוה ועיצוב המושך את העין. העלות מול התועלת שווה במיוחד.

הפיתוח המודרני של טכנולוגיה מאפשר שימוש שונה בסוגים אחרים של גימור התקרות האקוסטיות השונות. בהתאם למורכבות ולמיקום האזור המבוקש יש להתאים את סוג התקרה וחומר הבידוד שאנו משתמשים בעת הרכבת התקרה בחדר.