רצפת פרקט

כיום, רצפת פרקט מעניקה ייחודיות ויכולה להוסיף מעמד וסגנון לכל בית. לכל סוגי הפרקטים יש ישנם עיצוב ייחודי מאוד, ססגוני אשר מוסיף מרקם ואישיות לכל חד. בשוק קיימים מגוון רחב של רצפות פרקט שאותם אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות , כולל שרף מצופה , פרקט למינציה ועוד… הווריאציות השונות של הסגנונות שתוכננו להידמות לעצים עגון :אלון, מייפל,ויער אפל. בנוסף לצבע והעיצוב המיוחד, ניתן גם לבחור פרקטים מתוך מגוון רחב של דפוסים שונים כגון רב שכבתי , מוצק, פסיפס ועוד..  מגוון זה מאפשר לך לקבל אזור מחייה יצירתי עם הסגנון שתמיד רציתם. השימוש ברצפת פרקט משקפת בצורה המושלמת ביותר את האישיות והעדפות שלכם בצורה הטובה ביותר. בשל הסגנונות הרבים של רצפות הפרקט ניתן לבצע התאמה מלאה של סוג הרצפה לצבע הקיר ולכל אזור בבית. למשל אזור שרוב הרהיטים שבו מגיעים בצבע שחור ולבן , מומלץ להשתמש ברצפת פרקט המגיעה בצבע אפור בהיר או אפור כהה וכך להעניק את המראה היוקרתי והמתאים ביותר לחדר. השילוב של רצפת פרקט לפי צבע הרהיטים בבית מעניק מראה ייחודי ואלגנטי במיוחד.

הסיבה לשימוש בגוונים בהירים יותר היא ליצור אווירה ביתית מזמינה יותר, כי היא בדרך כלל יותר מתאימה לעיצוב בסגנון מסורתי. למרות שנושא העיצוב של החדר הוא גורם חשוב מאוד שיש לשקול בעת בחירת ריצוף הפרקט המתאים. לפני שאתם רצים לבחור את רצפת הפרקט שלכם , ייתכן ותרצו לשקול איזה חדר בקומה אותה רצפה הולכת להיות מותקנת. למשל באזור שהתעבורה גבוהה  מאוד החדרים צריכים להיות בעלי פרקטים ב​גוונים כהים של עץ . צבעים כהים יותר עמידים יותר בנזקים שונים כגון כתמים,שריטות, ושקעים.

חוץ יופי ואלגנטיות רצפת הפרקט שומרת על החדר חמים ונעים למגע גם בימים קרים במיוחד. העץ האיכותי מאפשר בידוד מושלם מהקור שבחוץ וכך מאפשר לנו ללכת יחפים גם שמושלג בחוץ. רצפות הפרקט עשויות חומר איכותיים במיוחד בציפוי העמיד לאורך זמן. רצפת פרקט יכולה להישמר שנים רבות במידה ומתחזקים אותה כמו שצריך. תחזוקתה השוטפת של רצפת הפרקט כוללת ניקיון באמצעות סמרטוט לך ולא מלא במים. ברגע שמנקים את רצפת הפרקט עם הרבה מים , המים עלולים להיכנס לחיבורים שבין הפרקט וכך לגרום לפרקט להתנפח עם הזמן. כמו כן אופן התקנתו של הפרקט הינו חשוב במיוחד ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע.

אצלנו במרכז הגבס ניתן למצוא מגוון רחב של פרקטים המתאימים לשימושים רבים במשרד או בבית.

רצפת_פרקטנשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.