בידוד צמר זכוכית

בידוד חזק ועמיד במיוחד!

צמר זכוכית הוא מוצר תעשייתי שנעשה על ידי טכנולוגיה חדשה ההופכת את הזכוכית לחומר סיבי שיכול להגיע בסלילים ושמיכות. מוצר זה משמש כחומר בידוד של רעש וטמפרטורה אך בעל שימוש נוסף בחלקו הפנימי של מסנני אוויר.
בצמר זכוכית זו ניתן להשתמש בבידוד בדירות,מבנים,מטוסים או בכל מקום אחר. ניתן להשתמש בצמר זה בכל מקום שבו הסטנדרטים עשויים להיות גבוהים יותר מטעמי בריאות ומטעמי בטיחות. חברות רבות מעדיפות להכניס את צמר הזכוכית כחומר בידוד עיקרי, בשילוב של חומרי בידוד אחרים המתאימים עבור מגוון רחב של יישומים ופרויקטים.

צמר סלעים

מוצר זה עשוי מזכוכית מותכת המעורבבת ומעוברת דרך מסננת דקה במיוחד המאפשר להפוך אותה לסיבים עדינים לנוחות מדהימה בזמן השימוש. הסיבי זכוכית יכולים בקלות להשתלב כמחצלת יחדיו, ועשויים להיות ארוזים כשמיכות מגולגלות. היתרון הגדול באופן האריזה היא לאפשר למשתמשים לחתוך צמר הזכוכית לגודל המתאים בצורה מדויקת עבור העבודה או הפרויקט הנתון. בעוד צמר זכוכית המגיע כמזרן יכול להיות שימושי לבנייה סטנדרטית. יש מוצרי צמר זכוכית המשולבים נייר שהופך אותם קלים ביותר לטיפול ושימוש.

בבידוד בסיסי בבתים ובמבנים אחרים, צמר זה יכול לספק מרחב נאה ועומק מושלם המגביל את העברת החום ולחסום את גלי הקול. כמו כן ניתן לרכוש צמר זכוכית ייעודי שנועד כבידוד אקוסטי לפעילויות  שונות כמו בניית אזורים בעלי קול רועש, כמו מועדון לילה באוזר בתי מגורים,כבישים סואנים ועוד. מוצרים מיוחדים אחרים המשמשים ליישומי אווירונאוטיקה שונים.

צמר הזכוכית הוא חזק ועמיד במיוחד. ביישומים שונים כמו בנייה, הוא מיושם בדרך כלל בקירות עטופים בגבס וחומרים אחרים, אשר מטרתם לשמור בהצלחה על מעטפת הבניין. מוצרים למטרות מיוחדות הם גם עמידים יותר ויכולים לעמוד בתנאים קשים.

עובדים המטפלים בצמר זכוכית חייבים לנקוט באמצעי זהירות. נגיעה ישירה בצמר זה יכול לגרום לגרד ואי נוחות, אם הוא בא במגע עם העור,הפה או העיניים. בנוסף צמר זכוכית זה זה יכול לגרום לבעיות ריאות במידה ונשאף לאורך זמן. ציוד מגן, הכוללים שרוולים ארוכים, כפפות, משקפי מגן, מסכת פה הם רעיונות טובים בעת טיפול במוצר הבידוד הזה, במיוחד מוצרים ייעודיים בגלל הכוח המוגבר שלהם.

פתרון נוסף לבידוד הוא כמובן צמר סלעים .

אז אתם שואלים את עצמכם מה עדיף? צמר סלעים או צמר זכוכית? 

בכתבה הבאה נעשה לכם סדר