לוחות הגבס ויתרונותיהם

אז מה באמת היתרונות של לוחות גבס?

התקנה פשוטה במיוחד של לוחות גבס.

מערכות בניין העשויות לוח גבס קלות ביותר להתקנה מכמה סיבות. ראשית לוחות הגבס גדולים יחסית בהשוואה לחומרים אחרים. לוחות הגבס מגיעים באורך של 8, 10, או 12 מטרים, ולכן הם מכסים אזור קיר גדול במיוחד. מכלולי לוחות הגבס דורשים מספר קטן של כלים לבנייה שלהם. ניתן לחתוך לוח הגבס גם עם סכין יפני או מגוון של מסורים פשוטים וזולים. החיבור לקונסטרוקציה יכול להתבצע בעזרת מחברים שונים כגון: ברגים, מסמרים, וסיכות.
לוח הגבס הוא חומר קל משקל. שני עובדים יכולים בקלות להתמודד עם רוב הלוחות ולכסות שטחים גדולים בפרקי זמן קצרים במיוחד. פתרון מהיר קל להתקנה.

עמידות מדהימה באש.

לוח הגבס הוא חומר המשולב מעכבי בעירה והתנגדות לאש . בכל העולם, לוח הגבס משמש לרוב כקיר פנים בשל תכונות מדהימות של עמידות באש. ליבת תרכובת הגבס מכילה כמעט 21% מים בתרכובת כימית, אשר, בחום גבוה, הוא משתחרר לאט לאט כמו קיטור. תכונה זו מאוד יעילה ומעכבת את העברת החום והתפשטות האש. גם לאחר שריפה מוחלטת, כאשר כל המים כבר שוחררו מלוח הגבס, הלוח ממשיך לשמש כמחסום בידוד תרמי. יתר על כך כאשר לוחות הגבס מותקנים בשילוב חומרים אחרים נוגדי בעירה אפקט הבעירה יכול להיות ממושך בהחלט.

בידוד רעשים.

מניעת ההעברה של קול לא רצוי לאזורים סמוכים היא שיקול מרכזי בעת תכנון בניין, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את הפעילויות המיועדות של הדיירים בחלקים השונים של הבניין. לדוגמה, בניין המכיל חללי משרדים סמוכים למתקני ייצור דורש תכונות רבות לצרכיי הפחתת רעש, מאשר בדרך כלל. בבניין שיש לו שטחי משרדים רבים האקוסטיקה והבידוד מקבל חשיבות עליונה. קיר הגבס ומערכות משולבות תקרות אקוסטיות יכול לעזור ביעילות רבה בשליטה על עוצמת העברת הקול.

עמידות לאורך זמן

לוח הגבס משמש לבניית קירות חזקים, באיכות גבוהה ותקרות אוקסטיות שונות המציעות יציבות ממדית מצוינת ובטיחות לאורך זמן. משטחים שנוצרו באמצעות לוח גבס מעוצבים בקלות ועמידים בשיפוץ ותחזוקה שוטפת לאורך זמן.

מחיר נמוך יחסית

לוח הגבס הוא זמין וקל ליישום. זהו חומר חיפוי קיר זול המספק גימור עמיד באש. ניתן להתקין מערכות בניין מלוחות גבס בדרך כלל בעלויות עבודה נמוכות באופן משמעותי מאשר מערכות חלופיות.

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל פרטים?

מלאו את הפרטים בטופס ואחר מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!