יתרונות ציוד לתעשייה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בכל מפעל או פרויקט גדול כקטן, איכות סביבת העבודה משפיעה על קצב ורמת העבודה. סביבה זו חייבת להיות מתוכננת בהתאם למטרות ולמשימות, ולהכיל את כל המתקנים, ציוד ומיכון הנחוצים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. אחד הפרמטרים שמייקרים כל תהליך ייצור, הוא זמן. לכן, ככל שהציוד שלכם יהיה מתקדם, משוכלל, מהיר ויעיל, כך מראש יתבסס התכנון על תועלת.

רכישת מוצרים לתעשייה, חקלאות ועוד היא חלק מתכנון הנדסי של מערך ייצור המבוסס על ידע הנדסי רחב. לתהליך התכנון קודמות בדיקות ובניית קונספט אשר אמור להוביל לתכנון נכון ובניית סביבת ייצור חיונית. ההקפדה והניסיון של מחלקות הנדסה בחברות עתירות ידע בתכנון סביבות עבודה כאלה, מבטיחים התקנת מערכת יעילה, חסכונית ומקצועית, המסוגלת גם להתמודד עם כל בעיה בשטח.

חיתוך לוחות באמצעות מכונת CNC

כל מוצר מתחיל מחומר גלם, משטח, תערובת ועוד. יש היום מכונות כרסום CNC, הפועלות באופן ממוחשב ומסוגלות לחתוך כל חומר במגוון צורות באופן הכי מדויק. המכונה מסוגלת לחתוך עץ, פלסטיק ועוד מגוון רחב של חומרים והיא מאיצה תהליכי ייצור ומביאה לתוצאות מדויקות במהירות וביעילות. הזמנת חיתוך בכרסומת זו נפוצה בקרב מפעלים ותעשייה במגוון רחב של תחומים, כולל חברות חקלאיות.

מוצרים לתעשיית הציפויים

תעשיית הציפויים מכילה מגוון רחב של תעשיות, אשר נזקקים לכלי קיבול העשויים מחומרים שונים, ברזל ועוד וכן יש את תעשיית האמבטיות החייבות ציפויים. ישנם משטחים כחומר גלם, העשויים מחומרים שונים, שגם הם חייבים לעבור ציפוי. כאשר מדובר על ציפוי אמבטיות, הן מסופקות רק אחרי בדיקת מים של 24 שעות.

אין כמעט חומר גלם שבצורה הסופית שלו לא עבר תהליך של ציפוי. הוא משמש בידוד ומגן מפני התנדפות של חומרים רעילים החוצה, וכן אוטם ומחזק  את המוצרים עצמם. ישנן חברות המספקות שירות זה באיכות גבוהה, בטכנולוגיה מתקדמת, במהירות וביעילות.

פתרונות קיבול לתעשייה ולחקלאות

בכל מערך ייצור ובעיקר בתעשיית החקלאות נעשה שימוש רחב בכלי קיבול גדולים, צנרת ועוד. אספקת מוצרים אלה חיונית למגוון תעשיות כימיות ואחרות כמו תעשייתץ המזון, גדול דגים, טיפול במים ובשפכים ועוד. המוצרים הללו עשויים מפלסטיק, פוליפרופילן PP, פוליאתילן HDPE, פי.וי.סי. ו- PVDF. ייצור מיכלים בנפחים של החל ממאות ליטרים ועד עשרות מ"ק מותאמים לדרישות הלקוח וכן מיכלי פסטיק מבודדים עשויים מ-PVC, או מיכלים משוריינים עשויים מפיברגלס, מיכלי פלסטיק ועוד. בנוסף יש דרישות רבות  להזמנה אישית של סוגים שונים של מאצרות, בריכות, אמבטיות ומשקעים, וכן מוצרים נוספים.ייצור כלי קיבול אלה חייב לעמוד בתווי התקן האירופאים המחמירים, ובאיכות הגבוהה ביותר.

בנוסף לייצור המיכלים, יש גם מערך תחזוקה של אנשי מקצוע, עם ארגז הכלים הכי חדיש ומתקדם לביצוע תחזוקה ושינויים במיכלי הפלסטיק והפיברגלס, במתקנים השונים, בעבודות מתכת, ובקווי הצנרת. יש שירותי שדה בהם ניתן השחירות בעבודות שטח המפעלים ע"י צוות של אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים.