ברזים

בעת בחירת הברז המתאים לאזור מסוים בבית יש לשים דגש על רמת הביצועים והמראה הייחודי שלו.

 

כיום,ישנם מגוון רחב של ברזים המתאימים לכל סביבה :

1.ברז מטבח.
2. ברז לאמבטיה.
3.ברז לכיור.

בעת בחירת הברז המתאים יש כמה שיקולים בסיסיים שצריך לקחת בחשבון. ראשית התקציב אתה מוכן להשקיע בבחירת הברז – מחיר הברז תלוי  בסגנון, בגימור,סוג הברז והתכונות הנלוות.
העצה הטובה ביותר זה לקנות ברז עמיד במיוחד ובסגנון שאתם אוהבים עם גימור שמתאים למטבח או לחדר האמבטיה. אם אתה מטבח חדש או מבצע שיפוץ מלא, האפשרויות שלך הן אינסופיות אך אם אתה מחליף ברז קיים בברז חדש האפשרות שלך נהיית מגבלת יותר מכיוון שאתה צריך להתאים את הברז החדש לכיור הנוכחי שלך. קחו בחשבון שיש סיכוי שתצטרכו להוסיף מתאמים שונים לברזי המים.

 

עוד נושא חשוב במיוחד בעת בחירת ברזים למטבח למשל זהו הפונקציונליות.

לדוגמה : ברזים למטבח זמינים עם ידית אחד או שתי ידיות כדי לשלוט בזרימת מים והטמפרטורה. ידית אחת לעתים קרובות חלק מיחידה בפני עצמה. מהסיבה שישנם ריבוי משימות במטבח, ידית יחידה היא פופולרית בקרב הרב אנשים. ידיות כפולה זמינות ומציעות מים בטמפרטורה מדויקת יותר אך קחו בחשבון שהידיים שלכם מלוכלכות זה פחות נוח.

היום רוב הברזים הסטנדרטים מגיעים עשויים כרום. זה חומר זול ועמיד ביותר. אך לעומת זאת בשנים האחרונות הצרכנים הרבים נוטים לבחור ברז עם מראה רך יותר של כרום מוברש, גימורים משומנים ניקל ברונזה, נחושת וסאטן. יש להוסיף שהגימורים הללו עמידים בפני השריטות.

 

 

ברזי קיר  ברזי אמבטיה   ברזי מטבח

אביזרים לאמבטיהאינטרפוץברזי מים קרים

 

 

באולם התצוגה של מרכז הגבס מציעים מגוון רחב של ברזים מהחברות המובילות בישראל ובעולם.