בידוד רעשים ע”י תקרה האקוסטית

בידוד רעשים ע”י תקרה האקוסטי לויסות הטמפרטורה במשרד או בחדר. השפעת התקרה אקוסטית שתבחר תהיה תלויה באזור החיצוני של המרחב הקיים, כמו למשל האם אתה בבניין קומה אחת שאין לו חדרים מעל התקרה, או האם יש דירה או חדר מעל התקרה.

אריחי תקרה אקוסטית צפה  בידוד רעשים במרחב הקיים.
אתה יכול להשתמש בסרגלים גמישים לבניית התקרה חדשה תחת התקרה הקיימת. כמו כן יהיה עליך להשתמש בלוח הגבס עם אריחי התקרה האקוסטית כדי לאטום ולבודד את רעש הצליל. כמו כן ניתן להסיר את התקרה הקיימת ולהחדיר צמר מיוחד לאיטום רעשים.

אריחי תקרה אקוסטית להורדת הרעשים.
בחר את התקרה האקוסטית המתאימה לכם וחבר אותה בעזרת הנציבים השונים ברמת גימור המתאימה לצרכיך. כמו כן יש למלא את המרווח בין צמר סלעים לתקרה האקוסטית. חזור שוב על נושא זה עד לקבלת הבידוד המושלם.

הפחתת הרעשים מחוץ למרחב הקיים הנגרמים מאלמנטים שונים.
רמת הפחתת הרעשים תלויה בסוג התקרה האקוסטית שנבחרה ובאופן התקנתה.
האריחים האקוסטיים השונים מגיעים עם רמת בידוד שונה בשמה המקצועי CAC , הממוצע הקיים בשוק לבידוד קול נע בין 35%-44% עוצמת הבידוד. כיום ניתן למצוא תקרה אקוסטית איכותית במיוחד המאפשרת בידוד גם של 80%.

אופן התקנה של התקרה האקוסטית.
אריחי תקרה אקוסטית ניתן להתקין באופן עצמאי, אם זאת מומלץ להשתמש בבעל מקצוע מקצועי לגימור ואופן הרכב מושלם. השימוש בתקרה אקוסטית במרחב הקיים יחסום העברת קול בין החדרים וכמו כן להסתיר את החוטים והצינורות שעוברים באזור התקרה.

לפני זמן לא רב, במידה ורציתם לבודד את המקום מרעש הייתם מוגבלים לסגנונות רגילים וסטנדרטים שנמצאו בבתי ספר או בקניונים. אבל היום כל חוקי המשחק השתנו. יש מגוון רחב של סגנונות, עיצובים וצבעים המציעים מגוון רחב של סוגי תקרות בהתאמה מושלמת לצרכיכם וכמובן בעיצוב מרשימים במיוחד.

היום ניתן לבחור את העיצוב מתוך את הסגנונות המסורתיים כגון חיסופים, מערבולות, קורדרוי ועוד הרבה דפוסים דקורטיביים שונים, מה שהופך את השימוש באריחי תקרה אקוסטית לשימושית יותר בכל מרחב קיים.

עבודה עם לוח גבס