אריחי גרניט פורצלן

אריחי גרניט פורצלן הן לא רק מקור של יופי והנאה, אם כי זה מה שהם עושים הכי טוב! הם גם השקעה עתידית המניבה פירות גם בשווי מכירה של הדירה שלכם. בתקופה האחרונה המולת שוק הדיור בישראל נמצאת בשיאה, קונים פוטנציאלים מחפשים דירות משופצות בעלי אריחי גרניט פורצלן איכותי ויפה המעניק חלל רחב לכל דירה או בית פרטי. היום אנשים רבים מעדיפים אריחים גרניט פורצלן איכותיים בעיצוב חדשני ואפנתי. אריחי פורצלן מעניקים מראה ייחודי בהתאם לצרכיי המרחב הקיים , ניתן לשחק עם אופציות נרחבות בעלות עיצובים חדשנים במיוחד.

מעבר למראה החיצוני היפה והמרשים של אריחי הפורצלן, מרצפות פורצלן איכותיות ועמידות מאוד ועמידים בפני השפעה של כימיקלים, ספיגת מים, כתמים ושריטות. התחזוקה השוטפת שלהם קלה מאוד, במיוחד עם אריחים המזוגגים היטב. זו הסיבה העיקרית שבמקומות הומה אדם כמו מטבח או סלון מומלץ לבחור אריחי גרניט פורצלן איכותיים ועמידים ביותר, שיעמדו בעומסים הכבדים ביותר בכל מקום.

 

 

ההבדלים העיקריים בין הסוגים השונים של אריחי הפורצלן הם הטמפרטורות שבהם הם נוצרו וחומרי הגלם הייחודיים לכל אריח. פורצלן נוצר על ידי חשיפת החומר לטמפרטורות גבוהות ביותר, וכך האריח מתקשה על פני השטח. בשל תהליך זה, אריחים אלה הם מאוד עמידים.

אריחי הגרניט פורצלן עשויים חומרי גלם איכותיים הקלים במיוחד לניקוי ושימור. אין צורך בניקיון חזק ואינטנסיבי כל מה שצריך לעשות זה לשפוך מעוט מים על גבי האריחים ותוך שניות הרצפה תהיה מבריקה במיוחד, אל תפחדו להשתמש במים , אפילו בהרבה מים! האריחים הללו כל כך עמידים שאין לכם בעיה לשטוף עם הרבה מים ולהעניק תחושה נקייה לאורך כל הבית ובכל שלב.

אריחי הפורצלן מגיעים בשלל צבעים ומידות המתאימות בצורה המדויקת לחלל הנבחר.

 

 

אצלנו במרכז הגבס ניתן למצוא מגוון רחב של אריחים במידות וצבעים שונים ולבצע איסוף עצמי בשיטת שלם וקח. אנו מציעים למכירה גם את כל החומרים הנלווים הדרושים לשם הדבקת אריחי הגרניט ומיקומם במרחב החשוב לכם מכל.

האם המידע הועיל לכם?